Bank BNP Paribas zaprasza do współpracy

Bank BNP Paribas zaprasza prezydentów i burmistrzów miast do współpracy w zakresie wspólnej organizacji konferencji dla lokalnych zarządców i wspólnot mieszkaniowych. Tematem konferencji będą nowe modele finansowania  transformacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy wsparciu dostępnych na rynku preferencyjnych i subsydiowanych instrumentów finansowych oraz w 90 proc. dofinansowanych audytów energetycznych.

Inwestycje w termomodernizacje budynków wielorodzinnych mogą doprowadzić do obniżenia emisji CO2 na obszarze miasta. Dodatkowo, inwestycje mogą realnie przyczynić się do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na poziomie lokalnym.

Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się dokładnie z propozycją współpracy, BNP Paribas zaprasza na bankowe ECO-STOISKO podczas Międzynarodowej Konferencji ECO-MIASTO 2020 ENERGIA ZMIAN, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2020 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Źródło: Bank BNP Paribas