Ceetrus Polska partnerem strategicznym 7. edycji projektu Eco-Miasto

Ceetrus Polska po raz drugi wspiera projekt Eco-Miasto, którego celem jest popularyzowanie idei zrównoważonego rozwoju w samorządach. Firma nie tylko ufunduje nagrody w konkursie, ale także będzie współorganizatorem warsztatów dla przedstawicieli miast, a jej eksperci wezmą udział w dyskusjach w trakcie międzynarodowej konferencji, która odbędzie się na zakończenie konkursu.

Zrównoważony rozwój jest ważnym elementem strategii Ceetrus Polska. Firma zwraca uwagę, aby działania prowadzone w ramach różnorodnych projektów miały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne, a także przyczyniały się do rozwoju regionów i lokalnych społeczności.

W naszej działalności kierujemy się takimi wartościami, jak: współpraca, troska, innowacyjność oraz zaangażowanie. W naszym logo znajduje się hasło „With citizens, for citizens”, które wskazuje, jak ważną rolę w strategii firmy zajmuje dialog i współpraca z lokalnymi społecznościami, dlatego chętnie włączamy się w inicjatywy, które promują ważne dla nas wartości – podkreśla Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, leader komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

Nagroda za działania w obszarze zielonej infrastruktury miejskiej

Chcemy się dzielić dobrymi praktykami i wiedzą zwłaszcza w zakresie kształtowania i projektowania przestrzeni oraz obiektów w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny wesprzeć projekt Eco-Miasto – dodaje Andre Decroix, dyrektor ds. rozwoju w Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska jako partner strategiczny projektu Eco-Miasto ufunduje nagrody dla przedstawicieli dwóch miast, które wyróżni za działania w obszarze zielonej infrastruktury miejskiej.

Źródło: Ceetrus Polska