Konferencja ECO-MIASTO 2020. Energia zmian przełożona

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, organizatorzy projektu Eco-Miasto, Ambasada Francji w Polsce, Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz współorganizator Teraz Środowisko wraz z Partnerami Strategicznymi, podjęli decyzję o przeniesieniu zaplanowanej na 7-8 kwietnia Międzynarodowej Konferencji ECO-MIASTO 2020. Energia Zmian.

Wydarzenie rokrocznie zbiera międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych technologii, przedstawicieli organów administracji centralnej oraz agend międzynarodowych, delegatów biznesu oraz organizacji pozarządowych. Wśród uczestników są również przedstawiciele samorządów biorących udział w konkursie ECO-MIASTO. To wyjątkowa okazja do wymiany dobrych praktyk, poznania innowacyjnych trendów ekologicznych oraz wzajemnej inspiracji. Wokół programu i konkursu ECO-MIASTO powstała aktywna społeczność samorządów, które chcą realizować nowoczesną i ekologiczną politykę. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników konferencji, podjęta została decyzja o zmianie terminu wydarzenia.

O szczegółach zmian, w tym również tych dotyczących ogłoszenia wyników 7. edycji konkursu ECO-MIASTO, poinformujemy wkrótce.

Informacje będą na bieżąco aktualizowane na stronie projektu – www.eco-miasto.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: eco-miasto@teraz-srodowisko.pl