Inauguracja 8. edycji konkursu Eco-Miasto

Zapraszamy na inaugurację 8. edycji konkursu Eco-Miasto. Wydarzenie odbędzie się 19 marca br. o godz. 12.00.  W tym roku, ze względu na bezpieczeństwo i troskę o nasze wspólne dobro, wydarzenie odbędzie się w formule on-line.

Rozpoczyna się 8. edycja projektu Eco-Miasto, do którego angażowane są samorządy w całej Polsce. Jest to inicjatywa promująca ideę zrównoważonego rozwoju w polskich miastach, prowadzona przez Ambasadę Francji w Polsce, Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz portal branżowy Teraz Środowisko.

W spotkaniu wezmą udział: 

  • Frédéric Billet, Ambasador Francji
  • Michał Kurtyka, Minister Klimatu i Środowiska
  • Justyna Glusman, Dyrektor Koordynator ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni w Urzędzie m.st. Warszawy

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Formularz rejestracyjny oraz pełna agenda spotkania dostępna jest w linku poniżej.

Eco-Miasto wspiera samorządy na drodze do zrównoważonego rozwoju stymulując współpracę różnych podmiotów, tak ważną dla zielonej odbudowy po pandemii. W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem informacjami dotyczącymi tegorocznej edycji, której istotnym elementem jest konkurs dla miast i gmin miejsko-wiejskich o laur Eco-Miasta.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu partnerów strategicznych – BNP Paribas, Nhood Polska/ Ceetrus, Renault Polska i Fundacja Veolia. Projekt wspierają rządowe instytucje kluczowe w polskiej polityce ochrony środowiska. Tegoroczna edycja została objęta patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapraszamy na inaugurację 8. edycji konkursu Eco-Miasto. Wydarzenie odbędzie się 19 marca br. o godz. 12.  W tym roku, ze względu na bezpieczeństwo i troskę o nasze wspólne dobro, wydarzenie odbędzie się w formule on-line.

Może Ci się również spodoba