Ambasador Francji w Polsce zaprasza do udziału w 7. edycji konkursu

Frédéric Billet, Ambasador Francji w Polsce, zaprasza wszystkie gminy miejskie i miejsko-wiejskie, w tym miasta na prawach powiatu oraz związki międzygminne do udziału w 7. edycji konkursu ECO-MIASTO. Konkurs organizowany jest przez Ambasadę Francji w Polsce, Centrum UNEP/GRID-Warszawa i współorganizowany przez dziennik branżowy Teraz Środowisko. Projekt jest realizowany we współpracy z BNP Paribas, Ceetrus, Renault Polska i Fundacji Veolia.

Miasta rywalizować będą w konkursie w 5 kategoriach:

Wypełnione formularze należy przesłać na adres eco-miasto@treaz-srodowisko.pl. Ostateczny termin nadsyłania wypełnionych formularzy mija 31 stycznia 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do pobrania formularzy konkursowych oraz zapoznania się z regulaminem konkursu.