Webinar Eco-Miasto: Przyszłość czystego transportu w miastach

Zapraszamy na ostatni w tym roku webinar organizowany w ramach 9.edycji Programu  Eco-Miasto. Wydarzenie odbędzie się 28 listopada 2022 roku o godz. 11.00, na platformie ZOOM. Kontekstem dyskusji będzie dynamicznie zmieniająca się panorama tego, w jaki sposób się poruszamy. Pandemia koronawirusa wzbudziła niemałe obawy o przyszłość transportu zbiorowego – rosnące ceny, w tym paliwa, skłaniają z kolei do oszczędzania na podróżach pieszych, rowerowych czy z wykorzystaniem pojazdów komunikacji miejskiej i aglomeracyjnej. Wyzwania inflacyjne nie ułatwiają również inwestycji infrastrukturalnych – w tym w infrastrukturę transportową.

Przewidywanie trendów nie jest w tym kontekście sprawą łatwą. We wspólnej rozmowie sprawdzimy, czego możemy spodziewać się w przyszłości – jakie zmiany z lat minionych z nami zostaną, o których zapomnimy i na ile zbliży nas to do wizji bardziej przyjaznych dla ludzi i środowiska miast przyszłości. Serdecznie zapraszamy do udziału.